profesjonalny program do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni

 

 

 

Poznaj profesjonalny program nr 1 do projektowania i wizualizacji ogrodów w Polsce

Gardenphilia DESIGNER to najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni w Polsce. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla firm i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem ogrodów i terenów zieleni. Program cechuje wyjątkowa łatwość i intuicyjność obsługi. Najnowsza wersja programu 2.1 została stworzona przy udziale pracowników naukowych oraz praktyków architektów krajobrazu z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni.

Gardenphilia DESIGNER 2.1 posiada największą na rynku bazę roślin z polskich szkółek wraz ze zmianami sezonowymi – ponad 8 000 gatunków. Wizualizacje roślin posiadają unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury, nadające projektom ogrodów wyjątkowo piękny, malarski efekt. 

Dzięki wyjątkowej formule 4w1, program umożliwia łatwe i jednoczesne wykonywanie projektów 2D, wizualizacji 3D, automatyczne tworzenie projektów technicznych i kosztorysów oraz posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku.

Inne, niezwykle przydatne w pracy architekta krajobrazu funkcje programu, to symulacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu. Aplkacja umożliwia import plików 3D z programu SketchUp i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.

Gardenphilia DESIGNER 2.1 pracuje zarówno w trybie online, jak i offline (bez konieczności dostępu do internetu). Program jest dostępny w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7,8,10 i Mac OS X.

Gardenphilia DESIGNER PRO

Gardenphilia DESIGNER PRO to pełna profesjonalna wersja programu Gardenphilia DESIGNER do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni.

Program umożliwia kompleksowe wykonanie projektu: koncepcyjny rzut z góry, wizualizacja 3D, projekt techniczny, zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie. Największa na rynku baza ponad 8000 tysięcy roślin z polskich szkółek, oparta jest o unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury. Nowoczesny, intuicyjny interfejs to kolejny z wielu elementów usprawniających pracę architekta krajobrazu w programie Gardenphilia DESIGNER PRO. Bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji programu pozwala oszczędzić czas pracy, a podgląd w 3D umożliwia szybką weryfikację wprowadzanych zmian.

profesjonalny program do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni