fbpx
Skip to main content

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu w Strefie Zieleni podczas domodesign!

To wyjątkowa strefa dla architektów krajobrazu, w której uwaga skupi się na najnowszych trendach, innowacjach i praktykach w dziedzinie projektowania terenów zieleni. Podczas spotkania, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ekspertów z różnych dziedzin, którzy przedstawią nowoczesne podejścia do zazieleniania miast, ekologicznego zarządzania wodą oraz wykorzystania technologii w projektowaniu ogrodów.

Agenda spotkania, obejmuje wystąpienia najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy skupią się na najnowszych trendach, innowacjach i praktykach w dziedzinie projektowania. To przestrzeń pełna inspirujących prezentacji, cennych informacji oraz możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z profesjonalistami z branży architektury krajobrazu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 • 16:00:

  Rejestracja, networking, wstęp.

 • 17:00:

  Zazielenianie dachów skośnych. 

  Aleksander Lech | Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK), GCL Sp. z o.o
 • 17:45:

  Biologiczne metody uzdatniania wody w krajobrazie. Stawy Kąpielowe.

  Tomasz Pecyna | Biobasen.pl
 • 18:30:

  Przerwa 

 • 18:45:

  Nowości w programie Gardenphilia DESIGNER.

  Andrzej Komakowski | Gardenphilia.com, Projektownia
 • 19:30:

  Wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji na przykładzie projektów realizowanych przez firmę Gardenphilia.com. 

  Stefan Daszewski | Gardenphilia.com
 • 20:15:

  Zieleń i krajobraz siłą wizji architektonicznej – wizualizacje w branży kreatywnej.

  Tomasz Saracen | MOTIV

Zapisz się na wydarzenie 

  Dodatkowe uwagi do zgłoszenia:

  * pola obowiązkowe

  Pozostałe wydarzenia w ramach domodesign

  Sprawdź pozostałe wydarzenia podczas domodesign: https://domoteka.pl/domodesign/

  Domodesign obejmuje ciekawy program warsztatów i wykładów o projektowaniu wnętrz i krajobrazu, o nowych trendach i rozwiązaniach, a także porady architektów.

  Zapraszamy po mnóstwo inspiracji i wiedzy.

  Data:

  10 maja 2024 r. – piątek, godz. 16:00 – 21:00

  Miejsce:

  ul. Malborska 41
  03-286 Warszawa

  Sala 1

  Organizatorzy:

  Informacje dodatkowe:

  Andrzej Komakowski

  tel: +48 514 781 254

  Informacje na temat wydarzenia:


  Poznaj Prelegentów:

  Aleksander Lech
  Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK), GCL Sp. z o.o

  Prezes Zarządu Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu. Rzeczoznawca PSDZ-NOT w specjalności projektowanie (technologie), wykonawstwo (realizacja, budowa), eksploatacja (konserwacja, pielęgnacja), naprawy, rewitalizacja (modernizacja), dobory roślin. Architekt Krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem. Dyrektor ds. Technicznych oraz specjalista w firmie GCL w dziedzinie wdrażania systemów ochrony drzew, zazieleniania dachów i retencji wód opadowych w miastach. Uczestnik licznych konferencji międzynarodowych o problematyce zmian klimatycznych i sposobach niwelowania skutków tych zmian w miastach.

  Tomasz Pecyna
  Biobasen.pl


  Od 24 lat w branży ogrodniczej, od 15 lat zajmuje się wodą w krajobrazie. Współautor projektów techniki filtracyjnej w stawach kąpielowych, krajobrazowych i retencyjnych. Współwłaściciel praw patentowych dotyczących naturalnej filtracji wody. 

  Andrzej Komakowski
  Gardenphilia.com, Projektownia

  Product & sales manager w Gardenphilia.com, architekt krajobrazu, Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni NOT SITO, właściciel pracowni projektowej Projektownia Andrzej Komakowski (PAK).

  Stefan Daszewski
  Gardenphilia.com

  CEO/co-founder Gardenphilia.com. Twórca oprogramowania dla architektów krajobrazu. Doświadczony projektant ogrodów i komercyjnych terenów zieleni.

  Tomasz Saracen
  Motiv

  Project Manager w MOTIV, architekt, grafik 3D. Absolwent Wydziału Architektury na École Polytechnique Fédérale de Lausanne w Szwajcarii oraz Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiował również na École Nationale Supérieure d’Architecture de Paris-La Villette we Francji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych biurach architektonicznych w Danii oraz Szwajcarii, a także współpracując z wieloma pracowniami w Polsce. Obecnie zarządza zespołem MOTIV w Warszawie i Gdyni.