fbpx
Skip to main content

POZNAJ PROFESJONALNY PROGRAM DO PROJEKTOWANIA I WIZUALIZACJI OGRODÓW GARDENPHILIA DESIGNER

Gardenphilia DESIGNER to najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni w Polsce. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla firm i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem ogrodów i terenów zieleni. Program cechuje wyjątkowa łatwość i intuicyjność obsługi. Najnowsza wersja programu została stworzona przy udziale pracowników naukowych oraz praktyków architektów krajobrazu z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni.

Gardenphilia DESIGNER posiada największą na rynku bazę roślin z polskich szkółek wraz ze zmianami sezonowymi – ponad 8 000 gatunków. Wizualizacje roślin posiadają unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury, nadające projektom ogrodów wyjątkowo piękny, malarski efekt. 

Dzięki wyjątkowej formule 4w1, program umożliwia łatwe i jednoczesne wykonywanie projektów 2D, wizualizacji 3D, automatyczne tworzenie projektów technicznych i kosztorysów oraz posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku.

Inne, niezwykle przydatne w pracy architekta krajobrazu funkcje programu, to symulacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu. Aplkacja umożliwia import plików 3D z programu SketchUp i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.

Gardenphilia DESIGNER pracuje zarówno w trybie online, jak i offline (bez konieczności dostępu do internetu). Program jest dostępny w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7,8,10 i Mac OS X.