fbpx
Skip to main content

Gardenphilia DESIGNER 

WERSJA 2.4.16 RC

Poniżej można pobrać instalator wersji RC na Windows oraz aplikację na macOS – proszę wybrać odpowiedni przycisk z linkiem do pobrania, biorąc pod uwagę system operacyjny komputera.

Przed instalacją wersji RC, nie usuwaj posiadanej dotychczas wersji programu. Wersja ta instaluje się jako oddzielna aplikacja pod nazwą Gardenphilia DESIGNER, niezależnie od dotychczas posiadanej wersji programu.

Windows   |   Wersja 2.4.16 RC   |   plik .exe (100,7 MB)

Instrukcja instalacji:

1. Pobierz plik instalatora – jeżeli pojawi się komunikat o uszkodzonym pliku instalacyjnym, wyłącz na czas instalacji zaporę systemu oraz program antywirusowy (czasem wymaga to restartu systemu dla antywirusa pracującego w tle) i zainstaluj aplikację.
2. Jeżeli po uruchomieniu programu pojawi się komunikat o dostępności nowej wersji biblioteki lub nowej wersji programu, zainstaluj aktualizację.
3. Zamknij program i sprawdź ustawienia karty graficznej dla programu, wg instrukcji znajdującej się na stronie:
https://gardenphilia.com/rozwiazywanie-problemow/ w zakładce Windows 10/11: Prawidłowe ustawienie karty graficznej.  
Jeśli karta graficzna jest nieodpowiednio ustawiona lub o nieodpowiedniej wydajności, może pojawiać się komunikat o brak odpowiedzi programu.

macOS   |   Wersja 2.4.16 RC   |   plik ZIP (102 MB)

Instrukcja instalacji:

1. Pobierz program z linku (i ewentualnie rozpakuj ZIP, jeśli sam nie rozpakuje się po pobraniu)
2. Przenieś plik Gardenphilia DESIGNER.app do katalogu “Aplikacje”
3. Przy pierwszym uruchomieniu otwórz program za pomocą menu kontekstowego (menu to pojawia się po kliknięciu prawym przycikiem myszy na ikonę aplikacji; wybierz z menu „Otwórz” – jeżeli za pierwszym razem nie pojawi się przycisk „Otwórz”, wykonaj tę czynność ponownie)
4. Potwierdź,  że program jest zaufany (wybierz „Otwórz” w oknie dialogowym)
5. Zainstaluj aplikację Rosetta 2, gdy się pojawi taka opcja (jeśli komputer oparty jest na procesorze Apple Silicon M1/M2)
6. Jeżeli po uruchomieniu programu pojawi się komunikat o dostępności nowej wersji biblioteki lub nowej wersji programu, zainstaluj aktualizację.

W przypadku problemów z instalacją lub rejestracją licencji, proszę zapoznać się z informacją dotyczącą rozwiązywania problemów na naszej stronie:  https://gardenphilia.com/rozwiazywanie-problemow/