fbpx
Skip to main content

LIDER RYNKU PROFESJONALNYCH PROGRAMÓW DO PROJEKTOWANIA I WIZUALIZACJI OGRODÓW I TERENÓW ZIELENI W POLSCE

Nasza firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnego oprogramowania do projektowania i wizualizacji ogrodów i terenów zieleni dla firm, projektantów terenów zieleni oraz architektów krajobrazu.

Gardenphilia.com została założona w 2011 r. przez architektów krajobrazu z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym w tworzeniu oprogramowania do projektowania ogrodów.

Misją firmy jest dostarczenie projektantom rozwiązań, dzięki którym projektowanie i wizualizacja terenów zieleni staje się przyjemnością.

Oferowany przez firmę program Gardenphilia DESIGNER jest najchętniej kupowanym profesjonalnym oprogramowaniem do projektowania oraz wizualizacji ogrodów i terenów zieleni w Polsce.

Program, tworzony przy współpracy z pracownikami naukowymi wydziałów architektury krajobrazu czołowych polskich uczelni, dostępny jest w polskiej, niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej i litewskiej wersji językowej i działa zarówno w systemie Windows 7,8,10, jak i MAC OS X.

W Polsce nasza firma współpracuje z Agencją Promocji Zieleni, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Twórców Ogrodów, Stowarzyszeniem Architektury Krajobrazu, Związkiem Szkółkarzy Polskich i Polskim Stowarzyszeniem Naturalnych Wód Kąpielowych.