fbpx
Skip to main content

Nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Gardenia 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2019!

XIII edycja Targów Gardenia odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2019 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul.Głogowska 14, Poznań).

Jest to to największe spotkanie w branży ogrodniczej w Polsce i jedna z wiodących imprez o tej tematyce w Europie. To również największa ekspozycja halowa w naszym kraju, która cieszy się zasłużoną renomą.

Targi Gardenia umożliwiają zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej, które co roku prezentują bardzo bogaty wachlarz produktów i usług na swoich pięknie zaaranżowanych stoiskach.

Organizacja Targów:
21-22 lutego 2019 – dni dla branży ogrodniczej
23 lutego 2019 – dzień dla publiczności.

Nasze stoisko: Pawilon 6, stoisko nr 86.

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu możliwości najnowszej wersji 2019 naszego programu do projektowania i wizualizacji zieleni Gardenphilia DESIGNER oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. 

Z okazji Targów przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę – tylko w dniach 21-23 lutego 2019 będzie można zakupić nasz program w specjalnej ofercie!

Więcej informacji: https://www.targigardenia.pl/