fbpx
Skip to main content
najpopularniejszego w Polsce programu dla architektów krajobrazu Gardenphilia DESIGNER

Gardenphilia DESIGNER na konferencji SAK

Wraz ze Stowarzyszeniem Architektury Krajobrazu zapraszamy na 13 edycję konferencji z cyklu „Współczesna architektura krajobrazu – trendy, technologie i praktyka” (WAK) pod hasłem Mistrzowie holenderskiego krajobrazu (WAK13). Konferencja odbędzie się 18 listopada w Warszawie (EXPO XXI).

Gardenphilia DESIGNER na konferencji Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz skorzystania z oferty specjalnej dla uczestników konferencji – rabatu 10% na zakup najnowszej wersji najpopularniejszego w Polsce programu dla architektów krajobrazu Gardenphilia DESIGNER 2.1 oraz szkolenia o wartości 400 zł netto wliczonego w cenę programu. Ze szkolenia można skorzystać w ciągu 6-ciu miesięcy od zakupienia programu.

Krajobraz Holandii zmienia się. Po dekadach przekształceń i silnej ingerencji w przestrzeń nastąpił zwrot ku naturze. Widać to również w miastach – w zadbanych i pomysłowo zaprojektowanych parkach i skwerach spotyka się pozostawione sobie naturalne zarośla, pnie uschłych drzew i roślinność ruderalną. Dużą popularnością cieszą się, modne ostatnio, nasadzenia bylinowe – bardzo atrakcyjne i wbrew pozorom niedrogie w utrzymaniu. Jednocześnie kraj ma bardzo wyśrubowane normy dotyczące pielęgnacji terenów zieleni, które np. zakazują stosowania środków chemicznych do zwalczania chwastów. 

O tym wszystkim oraz o nowych trendach w zarządzaniu projektami oraz zespołem podczas konferencji opowiedzą goście – przedstawiciele czołowych holenderskich firm wykonawczych oraz biura projektowego Copijn z Utrechu. Program konferencji powstał przy współudziale holenderskiego stowarzyszenia branżowego VHG, a patronat nad konferencją objęła Ambasada Królestwa Niderlandów.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji: http://www.sak.org.pl

Gardenphilia DESIGNER na konferencji SAK. Sprawdź możliwości najpopularniejszego w Polsce programu dla architektów krajobrazu Gardenphilia DESIGNER