fbpx

Gardenphilia.com Sponsorem Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

„ Puzzle krajobrazowe – moja regionalna roślinna opowieść” to hasło, pod którym w dniach 6-7 kwietnia 2017 r.  w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych w Gdańsku, przy ul. Czyżewskiego 31, odbędzie się finał VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu. Gardenphilia.com, jako oficjalny sponsor, ufundowała nagrody dla zwycięzców konkursu.

Gardenphilia.com Sponsorem Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

W dniach 6-7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych w Gdańsku, przy ul. Czyżewskiego 31 odbędzie się finał VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu.

Jak co roku, zabytkowy park Ludolphino oraz przyszkolny ogród dydaktyczny staną się kreatywną przestrzenią dla młodzieży z całej Polski kształcącej się w zawodzie technik architektury krajobrazu.

„Jestem z … to moje miejsce, taki jest mój ogród” – to tytuł opowiadania, które przedstawią nam tego roczni uczestnicy wykorzystując znaną lub mniej znaną roślinność, bawiąc się przestrzenią.

Wybór tematyki nie jest przypadkowy. Konkurs to doskonała okazja aby podkreślić, co jest ważne przy kreowaniu przestrzeni. Zdaniem organizatorów jest to kontekst miejsca, tak kulturowy, jak
i przyrodniczy, ład przestrzenny, czy zrównoważony rozwój. Piękno danego regionu,  naturalne
i historyczne walory rodzimego krajobrazu, jest doskonałą inspiracją na tworzenie „przyjaznego ogrodu” – bliskiemu sercu, korzystnego dla przyrody oraz naszej „kieszeni” . Połączenie praktyki, ekonomii oraz  spójność  z otoczeniem, to przepis na nowoczesny ogród, świadomy walorów otaczającego go krajobrazu.

W drugim dniu Konkursu, podczas  konkurencji indywidualnej blisko 80 najlepszych uczniów 
z całego kraju rozegra walkę o indeksy na kierunek architektura krajobrazu w Sopockiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi oraz wiele innych cennych nagród. Zmaganiom konkursowym towarzyszyć będą ciekawe warsztaty i wykłady z zakresu architektury krajobrazu, które zostaną poprowadzone przez partnerów wspierających tę inicjatywę.

 

Cieszymy się, że jako oficjalny sponsor nagród dla uczestników konkursu, Gadrenphilia.com weźmie udział w tym interesującym przedsięwzięciu.

Gardenphilia.com Sp. z o.o.

NIP 951 233 11 76    REGON 142 749 340   KRS 0000376054

NASI PARTNERZY:

ADRES

Siedziba firmy:
ul. Sarmacka 10B/23
02-972 Warszawa

KONTAKT

+48 514 781 254
+48 503 785 451

O FIRMIE   |   ZESPÓŁ   |  PARTNERZY   |   PUBLIKACJE

Copyright © 2011 - 2023 Gardenphilia.com Sp. z o.o. | Regulamin | Polityka prywatności i plików cookies