fbpx
Skip to main content

Nasze wystąpienie na Konferencji Mocno Zielone Miasto 2019

Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację podczas Konferencji Mocno Zielone Miasto, która odbędzie się podczas Targów Zieleń to Życie 2019!

27 edycja Targów Zieleń to Życie odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 roku, na terenie EXPO WARSZAWA XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa – Wola).

Drugiego dnia Targów – w piątek 6 września, w godz. 10.00-14.45, odbędzie się 20. Ogólnopolska Konferencja Mocno Zielone Miasto.

Tegoroczna edycja Konferencji Mocno Zielone Miasto podejmuje zagadnienia związane z bioróżnorodnością i poszukiwaniem dróg koegzystencji natury z rozwojem miasta. W gronie prelegentów praktycy – doświadczeni samorządowcy, projektanci z wieloletnim doświadczeniem, eksperci prezentujący nowe spojrzenie i rozwiązania dla lepszej zieleni w mieście.

Podczas Konferencji będziemy mieli przyjemność poprowadzić wystąpienie pt. „Cyfrowe modele roślin – zastosowanie w wizualizacji zieleni miejskiej”, na które serdecznie zapraszamy!

Data i miejsce konferencji:

6 września (piątek), godz 10:00 – 14:45, sala C (I piętro)

Nasza prezentacja odbędzie się w godz. 12:00-12:20.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Zieleń to Życie, gdzie przyjemnością zaprezentujemy Państwu możliwości najnowszej wersji 2019 naszego programu do projektowania i wizualizacji zieleni Gardenphilia DESIGNER oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. 

Z okazji Targów przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę – tylko w dniach 5-7 września 2019 r. będzie można zakupić nasz program w specjalnej ofercie!

Nasze stoisko: Hala 3, nr stoiska: 3.54

Podczas Targów będziemy mieli przyjemność prowadzić warsztaty projektowe z programem Gardenphilia DESIGNER. Więcej na ten temat oraz zgłoszenia na warsztaty: https://gardenphilia.com/warsztaty-zielen-to-zycie-2019/

 

Więcej informacji o Targach: https://zielentozycie.pl/pl/