fbpx
Skip to main content

Nasze stoisko na Targach Zieleń to Życie 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Zieleń to Życie 2019!

27 edycja Targów Zieleń to Życie odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 roku, na terenie EXPO WARSZAWA XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa – Wola).

Targi Zieleń to Życie stanowią doskonałą okazję do poznania ofert wielu Wystawców, a tym samym nawiązywania współpracy biznesowej, a także spotkań z ekspertami. Odbywające się podczas Targów konferencje stanowią źródło pozyskiwania praktycznej wiedzy, zwłaszcza na temat nowoczenych rozwiązań.

Ponadto, w programie Targów m.in.:

  • Seminarium Wiedza dla Producentów 
  • Seminarium Wiedza dla Handlu 
  • Konferencja Mocno Zielone Miasto
  • Warsztaty projektowe
  • Spotkania z ekspertami i seminaria dla kwiaciarni i florystów
  • Konkurs Roślin Nowości 2019

Podczas Targów będziemy mieli przyjemność prowadzić warsztaty projektowe z programem Gardenphilia DESIGNER. Więcej na ten temat oraz zgłoszenia na warsztaty: https://gardenphilia.com/warsztaty-zielen-to-zycie-2019/

Nasze stoisko: Hala 3, nr stoiska 3.54

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu możliwości najnowszej wersji 2019 naszego programu do projektowania i wizualizacji zieleni Gardenphilia DESIGNER oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. 

Z okazji Targów przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę – tylko w dniach 5-7 września 2019 r. będzie można zakupić nasz program w specjalnej ofercie!

Więcej informacji: https://zielentozycie.pl/pl/