fbpx
Skip to main content
profesjonalny program 3D do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni

Prezentacja możliwości programu

Serdecznie zapraszamy na prezentację możliwości najnowszej wersji programu Gardenphilia DESIGNER 2.1. w naszym biurze w Warszawie lub przez Internet. Zachęcamy jednocześnie do wypróbowania darmowej wersji DEMO naszego programu do projektowania ogrodów i zieleni. Bezpłatna wersja DEMO posiada wszystkie funkcje i możliwości pełnej wersji komercyjnej. Jedyne ograniczenie to możliwość zapisania tylko jednego projektu ogrodu.

Zapraszamy na indywidualną prezentację wyjątkowych możliwości programu do projektowania ogrodów Gardenphilia DESIGNER 2.1

Serdecznie zapraszamy na prezentację możliwości najnowszej wersji programu Gardenphilia DESIGNER 2.1 Wystarczy umówić się z nami na wybrany termin, odwiedzić nasze biuro w Warszawie i na żywo zobaczyć wyjątkowe możliwości najnowszej wersji naszego profesjonalnego programu do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni. Przekonaj się osobiście dlaczego Gardenphilia DESIGNER to najchętniej kupowany profesjonalny program 3D do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni w Polsce.

Prezentacje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00 w naszym biurze w Warszawie, ul. Sarmacka 10B / 23, 02-972 Warszawa (Wilanów). Możliwa jest również prezentacja przez Internet za pośrednictwem programu Skype. Prezentacja trwa ok. 20-30 minut.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się na prezentację pod numerem telefonu 503 785 451.

Zachęcamy jednocześnie do wypróbowania darmowej wersji demo naszego programu do projektowania ogrodów i zieleni. Bezpłatna wersja demo posiada wszystkie możliwości i funkcje wersji komercyjnej. Jedyne ograniczenie to możliwość zapisania tylko jednego projektu ogrodu.

profesjonalny program 3D do projektowania i wizualizacji ogrodów i zieleni