fbpx
Skip to main content
Gardenphilia Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu

Gardenphilia.com Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu

 Z satysfakcją informujemy, że Gardenphilia.com została Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu (sobota 3 września 2016) w ramach Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie 2016. W tym roku gościem specjalnym był Luc Behar-Bannelier – twórca zespołu zieleni Disneyland Paris. Jednocześnie zaprezentowaliśmy nasz wykład pt. „Wizualizacja projektów – najnowsze możliwości i praktyczne zastosowania programów do projektowania zieleni”.

Gardenphilia.com Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu

Z satysfakcją informujemy, że Gardenphilia, została Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu (sobota 3 września) w ramach 24 Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie 2016. W tym roku gościem specjalnym był Luc Behar-Bannelier – twórca 2000 hektarowego zespołu zieleni Disneyland Paris – najsłynniejszego parku rozrywki w Europie. 

Jednocześnie zaprezentowaliśmy nasz wykład pt. „Wizualizacja projektów – najnowsze możliwości i praktyczne zastosowania programów do projektowania zieleni”, który poprowadzimy jako Oficjalny Partner Dnia Architekta Krajobrazu.

Podczas prezentacji omówiliśmy najnowsze rozwiązania w zakresie wizualizacji projektów, jakie oferują najpopularniejsze programy do projektowania ogrodów i terenów zielonych. Szczególny nacisk położyliśmy na praktyczną stronę zastosowania poszczególnych programów do wizualizacji zieleni. W tym celu porównaliśmy główne grupy programów używanych do wizualizacji pod kątem ich zastosowania – czyli do jakich rodzajów wizualizacji nadają się w praktyce poszczególne programy i jakie opcje wymiany danych oferują (import i eksport plików). Przyjrzeliśmy się łatwości obsługi poszczególnych programów – a co za tym idzie kosztom i czasowi szkolenia, jaki jest niezbędny do opanowania ich obsługi oraz porównaliśmy koszty zakupu licencji oraz stosunek możliwości wizualizacji do ceny poszczególnych programów.

Dziękujemy serdecznie za bardzo duże zainteresowanie stoiskiem naszej firmy na 24 Międzynarodowej Wystawie Zieleń To Życie 2016 w dniach 1-3 września 2016. Niezwykle liczni Odwiedzający mogli zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami najnowszej wersji naszego programu do projektowania i wizualizacji zieleni Gardenphilia DESIGNER 2.1.

Miejsce: CENTRUM EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa Dni dla profesjonalistów: czwartek (1 września) i piątek (2 września) – godziny otwarcia: 9:00-18:00. Wstęp bezpłatny po rejestracji. Sobota (3 września) – Dzień Architekta Krajobrazu – godziny otwarcia: 9:00-17:00.

Więcej informacji:

http://zielentozycie.pl/pl/konferencje/dzien-architekta/program-dak.html

http://www.zielentozycie.pl/

Gardenphilia Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu