fbpx
Skip to main content

Semmelrock Stein+Design

Wiodący producent kostki brukowej

Semmelrock Stein+Design sp. z o.o.
ul. 1 Maja 6
05-340 Kołbiel
Tel: +48 25 756 21 00 informacja@semmelrock.com
https://www.semmelrock.pl

 

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 60 lat. Od tego czasu pomagamy tworzyć domowe ogrody, otoczenie biurowców oraz dopełniać miejską przestrzeń.

Lata pracy z ludźmi pozwoliły nam poznać ich potrzeby. Wiemy, co się sprawdza. Wiemy też, jak udoskonalać produkty zgodnie z obowiązującymi trendami.

Stosujemy najnowocześniejsze technologie, by nasze kostki brukowe, płyty tarasowe czy elementy ogrodzenia i małej architektury wytrzymały próbę czasu. Łączymy innowacje z pięknym stylem, dlatego oprócz trwałości oferujemy naszym Klientom duży wybór kolorystyczny. Dzięki temu ufają nam nie tylko osoby projektujące domy na własną rękę, ale też profesjonaliści: architekci czy brukarze.

W naszej ofercie znajdziesz produkty do klasycznych aranżacji, jak i te w stylu nowoczesnym: od płyt tarasowych w odważnych odcieniach po ogrodzenia pasujące do skandynawskiego minimalizmu.

„Passion for paving” — tak brzmi motto firmy Semmelrock Stein+Design. Nie ukrywamy, że to właśnie pasja motywuje nas do działania i rozwijania się. Liczy się też zaangażowanie i współpraca — tych nie brakuje na żadnym etapie.

Naszym powodem do dumy jest wykorzystywana podczas produkcji technologia Wetcast. To proces, który częściowo wykonujemy ręcznie. Jest czasochłonny, ale właśnie to pozwala na bardziej precyzyjne wykonanie projektu: płynna mieszanka wnika w każdy element formy, zamieniając się w perfekcyjny kształt. Dzięki temu możemy tworzyć produkty trwałe, o najlepszej jakości i unikalnej strukturze, z pełną dbałością o szczegóły.

Oprócz wyspecjalizowanych pracowników nieoceniona jest też współpraca z architektami. Z ich pomocą sprawiamy, że potrzeby naszych Klientów stają się rzeczywistością. Wspólnie dbając o dokładność — od projektu aż do momentu realizacji — dajemy Ci gwarancję, że zawsze otrzymasz produkt doskonały.

Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Ci każdego dnia, a tym samym — dzielić się z Tobą naszą pasją.

Kontakt z Przedstawicielami:
https://www.semmelrock.pl/kontakt/przedstawiciele-semmelrock