fbpx
Skip to main content

Zgłoszenie na warsztaty z projektowania nawierzchni z płyt gresowych 2 i 3- centymetrowych marki Goliat podczas Targów Gardenia 2022

Wyślij zgłoszenie na warsztaty z projektowania nawierzchni z płyt gresowych 2 i 3-centymetrowych marki Goliat w programie Gardenphilia DESIGNER.

Warsztaty przeznaczone są dla projektantów zainteresowanych rozpoczęciem projektowania w programie Gardenphilia DESIGNER.

Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów Gardenia 2022.

Przed warsztatami prześlemy do każdego Uczestnika kod jednorazowego zaproszenia, który uprawnia do odebrania darmowego biletu wstępu na jeden dzień targów. Aby odebrać bilet, należy zarejestrować się podając kod tutaj: Zaproszenie jednorazowe Gardenia 2022 

Tego samego dnia, w godz 15:00 – 17:00 odbędą się warsztaty z projektowania ogrodów i wizualizacji zieleni w programie Gardenphilia DESIGNER, na które również zapraszamy (zgłoszenia na te warsztaty również można dokonać przez  poniższy formularz).

Uczestnik warsztatów powinien mieć ze sobą laptopa. Istnieje możliwość uczestnictwa w warsztatach jako wolny słuchacz (należy podać tę informację w uwagach do zgłoszenia).

Kilka dni przed warsztatami prześlemy do Uczestników materiały warsztatowe oraz dla osób, które nie posiadają licencji programu Gardenphilia DESIGNER – link do pobrania wersji czasowej.

Zgłoszenie na warsztaty z projektowania nawierzchni z płyt gresowych marki Goliat w programie Gardenphilia DESIGNER (17.11.2022r, 10:00 – 12:00):

  Proszę wybrać charakter swojej działalności projektowej *

  Wyłączny dystrybutor matki Goliat w Polsce:

  Termin warsztatów:

  17 listopada 2022 r., godz 10:00 – 12:00

  Miejsce warsztatów:

  Międzynarodowe Targi Poznańskie
  ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
  Pawilon 15 (PCC), Sala nr 1.G
  (poziom I pawilonu PCC wejście możliwe jest bezpośrednio przy restauracjach Garden City z poziomu terenu – wejście B).

  Informacje dodatkowe na temat warsztatów:

  Andrzej Komakowski

  tel: +48 514 781 254