fbpx
Skip to main content

Zapraszamy do wzięcia udziału w Arenie Krajobrazu 2020

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Arenie Krajobrazu, która odbędzie się w dniach 13-14 lutego 2020 roku, podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

ARENA KRAJOBRAZU to świetna okazja, by spotkać wybitnych projektantów, architektów krajobrazu z Polski i zagranicy. Na wydarzenie złożą się prezentacje, prelekcje, pokazy i warsztaty prowadzone na kilku scenach.

Celem ARENY KRAJOBRAZU jest zaprezentowanie najnowszych trendów w branży projektowej, a także wymiana poglądów w gronie zawodowców. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję, by posłuchać prezentacji i doświadczeń architektów uznanych na najlepszych pokazach ogrodniczych w Europie. 

Miło nam informować, że zostaliśmy oficjalnym sponsorem Areny Krajobrazu 2020.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym cyklu warsztatów, który odbędzie się 13-go lutego:

PRZEGLĄD PORTFOLIO

Są to warsztaty skierowane do profesjonalistów, architektów krajobrazu oraz do studentów kierunków architektura krajobrazu, które prowadzone będą przez zagranicznych, utytułowanych specjalistów, zaproszonych, specjalnie na to wydarzenie do Poznania:

Taina Suonio

Specjalistka w dziedzinie bioróżnorodności i zielonych dachów. Laureatka srebrnego medalu wystawy Chelsea Flower Show 2019

Jo Thompson

Uznana w profesjonalnych mediach za jedną z „wiodących współczesnych projektantek ” i za „najlepszą projektantkę ogrodów wiejskich”

Inforujemy, że Pani Profesor Hexian Jin po konsultacji z organizatorami Areny Krajobrazu podjęła wspólną decyzję o odwołaniu przyjazdu do Polski i jej wykładu jaki zaplanowany był na dzień 14-go lutego o godz. 10.30 oraz udziału w PRzeglądzie Portfolio podczas Areny Krajobrazu.

Prowadzący warsztaty spośród nadesłanych projektów wybiorą w ich ocenie najlepsze portfolio w kategorii profesjonalista i student. Zdecydują też, które portfolio otrzyma miano „Najlepszego Portfolio” ARENY KRAJOBRAZU 2020

Na autorów nagrodzonych prac czekają wartościowe nagrody:

  • Staże w renomowanych polskich arboretach:
    • TYGODNIOWY STAŻ w Arboretum Bolestraszyce
    • TYGODNIOWY STAŻ w Ogrodzie Botaniczny we Wrocławiu i Arboretum w Wojsławicach
  • 3 wieczyste licencje programu Gardenphilia DESIGNER wraz ze szkoleniem

Zasady udziału w Przeglądzie Portfolio: arenakrajobrazu.pl/przeglad-portfolio/

Więcej informacji o wydarzeniu i bilety: arenakrajobrazu.pl