fbpx
Skip to main content
Gardenphilia.com Oficjalnym Partnerem XI Seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa

Zapraszamy na naszą prezentację podczas Targów Gardenia 2017

Z satysfakcją informujemy, że Gardenphilia.com została Oficjalnym Sponsorem XI edycji Seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa „Przestrzeń dla zieleni” zorganizowanego przez redakcję Zieleni Miejskiej w ramach Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017. 

Gardenphilia.com Oficjalnym Sponsorem XI Seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa.

Z satysfakcją informujemy, że Gardenphilia.com, została Oficjalnym Sponsorem XI edycji Seminarium Miejska Sztuka Ogrodowa „Przestrzeń dla zieleni”, zorganizowanego przez redakcję Zieleni Miejskiej w ramach Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 w Poznaniu.

Podczas seminarium przedstawimy prezentację „Wirtualna rzeczywistość – nowe możliwości wizualizacji zieleni” dotyczącą najnowszych trendów w wizualizacji ogrodów i terenów zieleni. Podczas krótkiej prezentacji omówimy najnowsze rozwiązania w zakresie wizualizacji projektów, w tym również perspektywy technologii Virtual Reality. Prezentacja odbędzie się 2 marca o godzinie 14.15 w pawilonie nr 15.  Wstęp bezpłatny dla uczestników Targów Gardenia 2017.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 w dniach 2-4 marca 2017 w hali 5A, stoisko nr 3. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami najnowszej wersji offline naszego profesjonalnego programu do projektowania i wizualizacji ogrodów oraz terenów zieleni Gardenphilia DESIGNER 2.1.

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

2–3 marca 2017 – dni dla branży ogrodniczej, godziny otwarcia: 8.30 – 16.00

4 marca 2017 – dzień dla publiczności, godziny otwarcia: 8.30 – 15.00

Wstęp płatny: 2-3 marca 2017 od 20 zł (jednorazowy bilet elektroniczny do zakupienia na www.mtp24.pl), 4 marca 20 zł (bilet normalny do zakupienia w kasie targów).

Więcej informacji:

http://gardenia.mtp.pl/pl/