fbpx
Skip to main content

WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE PEŁNĄ WERSJĘ PROGRAMU GARDENPHILIA DESIGNER 

Firmom oraz indywidualnym projektantom, którzy planują zakup licencji komercyjnej naszego programu, oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania pełnej wersji programu przez okres 14 dni.

Wypróbuj całkowicie za darmo wersję TRAIL i przekonaj się, dlaczego Gardenphilia DESIGNER to najchętniej kupowany program do projektowania i wizualizacji ogrodów i terenów zieleni w Polsce.

W przeciwieństwie do wersji DEMO, wersja TRIAL nie posiada ograniczeń co do ilości tworzonych projektów oraz ograniczeń w bazie danych programu.

Porównanie wersji DEMO oraz wersji TRIAL:

DEMO

wersja bezterminowa

Bezpłatna wersja niekomercyjna (DEMO) posiada wszystkie funkcje profesjonalnej wersji komercyjnej, pozwala zapoznać się ze wszystkimi możliwościami programu Gardenphilia DESIGNER.

Ograniczenia wersji DEMO:
– możliwość zapisania tylko jednego projektu ogrodu,
– ograniczona baza danych program, w tym biblioteka roślin zawierająca 400 najpopularniejszych gatunków roślin.

TRIAL

wersja 14-dniowa

Bezpłatna wersja TRIAL jest pełną wersją programu Gardenphilia DESIGNER,  posiada wszystkie funkcje profesjonalnej wersji komercyjnej oraz pełną bazę danych, w tym bibliotekę zawierającą niemal 8 000 roślin.

Ograniczenia wersji TRIAL:
– licencja będzie aktywna przez 14 dni, po tym czasie zamieni się w wersję DEMO.

Jak pobrać wersję TRIAL:

Kliknij przycisk „Zamów wersję TRIAL”. Zostaniesz przekierowany do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz złożyć zamówienie na bezpłatną 14-dniową pełną wersję programu. Po zrealizowaniu zamówienia, otrzymasz od nas link do pobrania programu oraz indywidualny klucz licencyjny ważny 14 dni.
Przed instalacją programu konieczne jest zainstalowanie wtyczki AdobeAIR.

ADOBE AIR:
(wymagane zainstalowanie)

Zalecamy zainstalowanie ostatniej wersji 32

Pobierz plik instalatora wtyczki AdobeAIR dla systemu Windows:

Pobierz plik instalatora wtyczki AdobeAIR dla systemu macOS:


WERSJA 2020 TRIAL (14-dniowa) – dla projektantów i firm:

Zamów wersję TRIAL programu. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz mailem link do pobrania programu i klucz licencyjny, który pozwoli na zarejestrowanie pełnej wersji programu – licencja będzie aktywna przez 14 dni.


Zachęcamy amatorów i hobbystów do korzystania bezpłatnie z wersji niekomercyjnej, a także studentów i uczniów do korzystania przez okres trwania nauki z wersji studenckiej naszego programu do projektowania terenów zieleni.

Licencje bezpłatne w żadnym wypadku nie mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.

DLA AMATORÓW I HOBBYSTÓW

Licencja niekomercyjna bezterminowa (DEMO)

Bezpłatna wersja DEMO jest bezterminowa i posiada wszystkie funkcje profesjonalnej wersji komercyjnej, dzięki czemu pozwala zapoznać się ze wszystkimi możliwościami programu Gardenphilia DESIGNER.

Ograniczenia wersji DEMO:
– możliwość zapisania tylko jednego projektu ogrodu,
– ograniczona baza danych programu, w tym biblioteka roślin zawierająca 400 najbardziej popularnych gatunków.

DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

Licencja studencka na czas trwania nauki

Bezpłatna wersja studencka jest pełną wersją programu Gardenphilia DESIGNER,  posiada wszystkie funkcje profesjonalnej wersji komercyjnej oraz pełną bazę danych.

Ograniczenia wersji studenckiej:
– licencja będzie aktywna na czas trwania nauki, po tym czasie zamieni się w wersję DEMO.

Składając zamówienie na licencję studencką, konieczne jest dołączenie skanu obu stron ważnej legitymacji studenckiej.

Dla nauczycieli oferujemy licencję nauczycielską.

Jak pobrać wersję DEMO:

W pierwszym kroku pobierz program ADOBE AIR z oficjalnej strony Adobe i zainstaluj go, ponieważ nasz program wymaga tego środowiska do pracy.

Jeśli masz włączony program antywirusowy, to wyłącz go na czas instalacji programu, ponieważ może on blokować rejestrację.

W drugim kroku pobierz i zainstaluj DEMO naszego programu Gardenphilia DESIGNER.

Jak pobrać wersję studencką lub nauczycielską:

Kliknij przycisk „Zamów licencję studencką”. Zostaniesz przekierowany do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz złożyć zamówienie na bezpłatną studencką lub nauczycielską wersję programu. Po zrealizowaniu zamówienia, otrzymasz od nas link do pobrania programu oraz indywidualny klucz licencyjny aktywny na czas trwania nauki / nauczania. W przypadku kontynuowania nauki / nauczania wystarczy, że prześlesz do nas mailowo skan legitymacji po przedłużeniu jej ważności, a my przedłużymy Twoją licencję.

DLA FIRM I PROJEKTANTÓW

Jesteś indywidualnym projektantem lub masz firmę i planujesz zakup programu Gardenphilia DESIGNER? Możesz przed zakupem wypróbować bezpłatnie 14-dniowa wersję TRIAL. Dołącz do ponad 1500 profesjonalistów korzystających na co dzień z wersji profesjonalnej naszego programu. Więcej informacji

 

ADOBE AIR:
(wymagane zainstalowanie)

Zalecamy zainstalowanie ostatniej wersji 32 AdobeAIR


WERSJA DEMO (bezterminowa):

Pobierz bezpłatną wersję DEMO programu. W okienku rejestracji podaj dane i wpisz numer telefonu, na podstawie którego zostanie automatycznie wygenerowany klucz licencyjny:


LICENCJA STUDENCKA

Zamów licencję studencką programu. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz mailem link do pobrania programu i klucz licencyjny, który pozwoli na zarejestrowanie licencji – licencja będzie aktywna przez okres trwania nauki.